Bordsur i empiestil

437372

BORDSUR, omkring 1900, empirestil, mahogny, förgylld dekor, höjd 43, 26x16 cm, pendel finns

Nyckel saknas, fanerskador

Klockor/Ur

Rum 7

Bordsur i empiestil

Budhistorik (4 bud)

3052224
450
3052105
3046682
3037739

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.