Skåp nybarock

437370

SKÅP, 1800-tal, nybarock, betsad ek, träskuren dekor, med dekor av mässingsplåt i form av kungligt monogram, invändigt inrett med 2 hyllplan, höjd ca 137, 49x24 cm, nyckel finns

Slitage, torrsprickor, låsmekanismen renoverad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 5

Skåp nybarock

Budhistorik (15 bud)
3052221
2 400
3052216
3052215
3052213
1 700
3044218
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.