Skrivbord sengustaviansk stil

437356

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahogny, fotavslut med mässingshylsor, tre lådor, höjd 74, 175x74, nyckel finns

Slitage, delvis äldre delar

Rum 11

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
3047220
3048473
1 900
3047220
1 800
3047212
1 700
3042235
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.