Gallerskål och saltkar

437353

GALLERSKÅL, SALTKAR, 2 st, silver och glas, 18/1900-tal, skålen mått ca 23x19 cm, silvervikt ca 260 g; saltskedar i nysilver medföljer

Bruksslitage

Silver

Gallerskål och saltkar

Budhistorik (15 bud)
3048908
3045092
3048904
3045092
3047780
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.