Trädgårdsstolar ett par

437342

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, gjuten lättmetall med genombruten dekor, vitmålade, 1900-talets andra hälft, höjd ca 84, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, smuts

Möbler, Diverse

Rum 14

Trädgårdsstolar ett par

Budhistorik (9 bud)
3035636
3047554
3035636
3039996
750
3035636
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.