Glössner väggspegel med lampa

437339

GLÖSSNER, 1940-tal, spegel samt lampa, slipad dekor, lampa med mässingsstomme, mått spegel 130x60, mått lampa 65x15x11 cm

Minimalt nagg på lampskärm

Speglar

Hylla 6

Glössner väggspegel med lampa

Budhistorik (4 bud)

3048227
450
3038504
3034000
3033146

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.