Barometer England

437336

BAROMETER, England, 1800-tal, märkt J Maspero, Manchester, fanérad i mahogny, höjd ca 96 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Barometer England

Budhistorik (3 bud)

3068884
3068882
3054269

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.