Bror Ingemar Fröberg oljemålning

437331

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Fönsterutsikt, signerad Bror Ingemar, olja på pannå, ca 58x46 cm

Fack 30

Budhistorik (6 bud)
3048824
550
3048714
500
3046989
450
3046989
3046413

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.