Gösta Werner färglitografier

437330

GÖSTA WERNER (1909-1992): (2) Marina motiv, signerade Gösta Werner, PT resp 204/260, färglitografier, ca 40x54 resp 47x39 cm

Fack 27

Gösta Werner färglitografier

Budhistorik (26 bud)
3043540
3045493
1 900
3043540
1 800
3045362
1 800
3043540
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.