Peter Dahl färglitografi

437328

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -81, 71/90, färglitografi, bladmått ca 49x44 cm

Fack 1

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3048490
3036641
3033396

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.