Spegellampetter

437315

SPEGELLAMPETTER, förgyllda, 1900-tal, gustaviansk stil, ljusarm i metall, krön med bandrosett, höjd ca 35 cm

Speglar

Spegellampetter

Budhistorik (17 bud)
3048360
3048420
3048360
1 900
3048419
1 800
3048360
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.