Tennfigurer

437309

TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, bemålad, bondgård

Slitage

Diverse, Leksaker

Monter 22

Tennfigurer

Budhistorik (13 bud)
3043207
1 600
3049005
3043207
1 400
3049002
1 300
3043207

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.