Figuriner

437308

LARS ENARSSON (1888-1963): Same, skuren i trä, på skidor, signerad LE, höjd ca 17 cm

Lagning på ena foten

Etnografica, Diverse

Monter 9

Figuriner

Budhistorik (17 bud)
3046376
2 400
3046374
3046373
3046372
1 900
3046339
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.