Antonius van Dyck oljemålning

437305

ANTONIUS VAN DYCK hans art, Kristi begabbande, 1600/1700-tal, olja på duk, dubblerad, dagermått 73 x 62 cm.

Krackelyr och rynkbildning.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Antonius van Dyck oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3044729
5 000
3043793
3042645

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.