Royal Copenhagen vinkoppar

437292

KUNGLIG DANSK, vinkoppar, 7 dlr., porslin, 1800-talets slut, polykrom dekor av stiliserade blommor, guld, diameter ca 6,5 cm, höjd ca 4 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 21

Royal Copenhagen vinkoppar

Budhistorik (24 bud)
3041113
3040677
3040677
1 600
3034641
3034641
1 400

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.