Ragnar Nyberg oljemålning

437291

RAGNAR NYBERG (1893-1966), Riddarhuset, Stockholm, signerad Ragnar Nyberg 1925, olja på duk, ca 65 x 81,5 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Ragnar Nyberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3046244
3040795
3039789
550
3032516
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.