Guido Reni hans art

437288

GUIDO RENI hans art, Mater Dolorosa, 1600-tal, olja på duk, dubblerad, ramen försedd med mässingsplakett, dagermått 68 x 54 cm.

Krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Guido Reni hans art

Budhistorik (8 bud)
3048669
10 500
3047189
10 000
3045937
9 400
3044603
9 200
3044502
8 200

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.