Royal Copenhagen Musselmalet

437279

KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", porslin, terrin, 1800-talets mitt, diameter ca 19 cm, längd ca 24 cm, höjd ca 19 cm

Smärre nagg, locket med invändig glasyrspricka

Keramik/Porslin

Monter 21

Royal Copenhagen Musselmalet

Budhistorik (11 bud)
3037395
3034230
3034109
3034108
950
3034107
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.