Matbord 1900-talets första hälft

437278

MATBORD, 1900-talets första hälft, bemålat, höjd ca 76, diameter 130 cm, 3 iläggsskivor vardera bredd 60 cm medföljer

Slitage, färgbortfall

Rum 11

Budhistorik (21 bud)
3048921
3 200
3048892
3048920
3048892
2 800
3048675
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.