Bordsuppsats 1800-talets första hälft

437274

BORDSUPPSATS, 1800-talets första hälft, sannolikt Frankrike, brännförgylld brons, runt postament på tassfötter, knästående putto bärande glasfat, höjd 30,5 cm

Smärre slitage, fäste kompletterat/omarbetat

Metall, Diverse

Budhistorik (4 bud)

3044856
5 800
3041244
3038373
3036332

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.