Väggskåp orientaliskt

437269

VÄGGSKÅP, orientaliskt, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, höjd ca 84, 46x9 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Rum 5

Väggskåp orientaliskt

Budhistorik (12 bud)
3048149
1 300
3048012
3048148
3048012
3041937

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.