Salongsbord 1900-talets första hälft

437266

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i bl a alm och rot, pelarfot med skuren dekor, höjd ca 56, 71 cm

Fot med mindre spricka, smärre ytskador

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

3048017
3047998
3046090

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.