Fåtöljer 1940-tal

437252

FÅTÖLJER, 1 par, bokfanér, 1940-tal, klädda i textil Rami plus från Svensson, sitthöjd ca 39 cm, höjd ca 75 cm

Nyomklädda och nystoppade. Smärre fanérskador

Rum 2

Fåtöljer 1940-tal

Budhistorik (6 bud)
3048967
3 400
3048965
3 200
3044252
3041712
3035508

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.