Karmstolar gustaviansk stil

437241

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, björk, skuren dekor, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm

Slitage och fläckar

Rum 22

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3049182
1 400
3045958
1 300
3049180
3045958
3040090

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.