Stolar/taburetter ett par Louis Seize-stil

437230

STOLAR/TABURETTER, Louis Seize-stil, rikt skuren dekor, bronserade, textilklädd sits,sent 1800-tal, höjd ca 63, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, lagningar, senare renoverade och kompletterade

Rum 3

Budhistorik (18 bud)
3046673
7 200
3048764
7 000
3046673
6 600
3048763
6 400
3046673
6 200

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.