Stig Åslund oljemålning

437220

STIG ÅSLUND, "Vårafton i skogen" signerad, olja på pannå, 15x22 cm

Fack 40

Stig Åslund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3047159
3047143
3039888

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.