Olof Ahlberg bronshuvud

437218

OLOF AHLBERG (1876-1956): Kvinnohuvud, gjuten i brons monterad på stensockel, signerad Olof Ahlberg, höjd 22,5 cm.

Obetydligt nagg på sockeln

Konst, Skulpturer, Design

Olof Ahlberg bronshuvud

Budhistorik (16 bud)
3048748
3 600
3048745
3 400
3048741
3 200
3048740
3048738
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.