Bordslampa

437209

BORDSLAMPA, 1930-tal, mässing och svärtat trä, med 2 ljuspunkter, höjd 55 cm

Slitage, skadad skärm

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 1

Bordslampa

Budhistorik (3 bud)

3047633
3047162
3034600

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.