Taklampor 1 par

437203

TAKLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, glasarmar, 14 armade, höjd ca 60, diameter 77 cm

Båda med lagningar, en med trasig arm samt skada på stomglas

Belysning, Taklampor

Rum 9

Taklampor 1 par

Budhistorik (5 bud)
3045930
1 700
3047065
1 600
3045930
3045079
3045073

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.