Axel Peter olja på pannå

437202

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med frukter, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 39,5x48 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 43

Axel Peter olja på pannå

Budhistorik (16 bud)
3047248
950
3047245
900
3047247
900
3047245
850
3047238

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.