Per Åke Persson foto

437199

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Nightbridge", fotografi, signerad Per-Åke Persson och daterad á tergo november 2014, numrerad 3/10, ca 40x99 cm

Konst, Fotografi

Rum 6

Per Åke Persson foto

Budhistorik (11 bud)
3047723
3046204
2 800
3046203
2 600
3046201
2 400
3044874

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.