Fickursnycklar 1800-tal

437195

FICKURSNYCKLAR, 3 st, varav 2 st i silver, längd 57 resp 52, 1 st i guld, längd 32 mm, 1800-talets senare del

Klockor/Ur

Fickursnycklar 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3057421
950
3057425
900
3057421
850
3057423
3057421
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.