W. Wood London fickur silver 1700-tal

437176

W. WOOD LONDON, fickur, silver, 1700-talets senare del, mineralglas, manuellt uppdrag, spindelgång, verknr: 5457, diameter 42/49 (ytterbeott)

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Innerboett stämplad London 1763.

Klockor/Ur

Budhistorik (3 bud)

3048011
3043357
3042487

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.