Barbro Andréen oljemålning

437160

BARBRO ANDRÉEN (född 1943): Porträtt, signerad och daterad BA -76, olja på duk, ca 60x60 cm

Fack 36

Barbro Andréen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3055445
3055443
700
3055439
600
3055437
500
3055436

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.