Caroline Af Ugglas färglitografi

437133

CAROLINE AF UGGLAS (född 1972): "Frihetsgudinna", signerad C. Ugglas, 134/225, färglitografi, bildmått ca 56x39 cm

Fack 12

Budhistorik (7 bud)
3047689
1 400
3043206
3033190
500
3032872
450
3032734

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.