Elisabet Jansson färglitografi

437131

ELISABETH JANSSON (född 1950): Sittande kvinna, signerad Elisabeth Jansson, EA, färglitografi, 43x33 cm

Fack 19

Budhistorik (1 bud)

3047956
2017-02-03 12:01:06

2017-02-03 kl 12:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.