Barbro Bäckström skulptur

437110

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Vågform, signerad BB och daterad -65, aluminium, höjd (exklusive träsockel) 19,5 cm, 21,5x3 cm

Barbro Bäckström skulptur

Budhistorik (7 bud)
3055359
5 200
3055357
4 800
3055355
4 600
3055349
4 200
3055295

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.