Takashi Naraha Utan titel

437107

TAKASHI NARAHA (född 1930): Utan titel, signerad och daterad -78, polerad och huggen svart diabas, höjd 14,5, 18,5x10 cm

Konst, Skulpturer

Takashi Naraha Utan titel

Budhistorik (19 bud)
3055417
16 500
3055415
16 000
3055404
15 500
3055403
15 000
3055401
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 574 EUR, 1 770 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.