David Finn Candle Ghost

437104

DAVID FINN (född 1952): Candle Ghost, signerad och numrerad 9/150 David Finn, multipel, höjd 22 cm

Konst, Skulpturer

David Finn Candle Ghost

Budhistorik (12 bud)
3055455
850
3052932
3049303
750
3052931
700
3049303
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.