Bengt Olsson färglitografi

437098

BENGT OLSON (född 1930), Komposition, signerad Bengt Olsson E.A., färglitografi, bladstorlek 48,5x65 cm

Rum 9, Vagga 3

Bengt Olsson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3045721
2017-02-02 12:01:20

2017-02-02 kl 18:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.