Dockvagn 1900-talets början

437096

DOCKVAGN, 1900-talets början, stomme i metall, gummiklädda ekerhjul, korg i rotting, invändigt klädd och suflett i vaxad duk, handtag i porslin, total längd ca 72 cm

Slitage, smärre skador

Diverse, Leksaker

Rum 6

Dockvagn 1900-talets början

Budhistorik (1 bud)

3042226
2017-01-31 20:11:36

2017-02-07 kl 20:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.