Karl Höglund färglitografi

437079

KARL HÖGLUND (född 1940): Djurgårdsbron, signerad, EA, färglitografi, bladstorlek ca 57x86 cm

Fack 15

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3043899
1 600
3041816
3043896
1 400
3041816
1 300
3039466

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.