Otto Geleng oljemålning

437064

OTTO GELENG (1843-1939): Sydländsk kustbild, signerad Otto Geleng, olja på pannå, ca 10x22 cm

Konst, Äldre måleri

Otto Geleng oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3029096
2017-01-25 17:14:56

2017-02-01 kl 18:42
Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.