Orientamatta

437059

ORIENTAMATTA, signerad, old, ca 284x195 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Orientamatta

Budhistorik (9 bud)
3055106
1 900
3054876
1 700
3054739
1 600
3053162
3052985
850

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.