Geskel Saloman blyertsteckning

437058

GESKEL SALOMAN (1821-1902): Damporträtt, signerad och daterad G Saloman 18 9/5 78, olja på duk, ca 61x50 cm

Smärre tryckskador, färgbortfall, lös i spännramen

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

3042851
550
3029962

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.