Orientmatta

437057

ORIENTMATTA, galleri, semiantik, ca 480x105 cm

Skador, slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (5 bud)
3040747
3040742
2 400
3040738
3040737
3038621

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.