Axel Nilsson oljemålning

437053

AXEL NILSSON (1889-1981): Blåklockor, signerad Axel Nilsson -34, olja på duk, ca 81x60 cm

Kundcenter

Axel Nilsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3037261
3035334
3028736
3028735

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.