Taklampa Muller Fres

437051

TAKLAMPA, jugend, kuporna märkta Muller Fres, Frankrike 1900-tal, metall, totalhöjd ca 62 cm

Slitage, renoverad kompletterade, senare bronserad

Belysning, Taklampor

Rum 11

Taklampa Muller Fres

Budhistorik (21 bud)
3052999
7 800
3052984
7 600
3052994
7 400
3052984
7 200
3052975
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.