Olav Brystorp oljemålning

437048

OLAV BRYSTORP (1842-1904): Motiv från Sognefjord, signerad O. Brystorp, olja på duk, ca 70x107 cm

Färgbortfall, lagning, krackeleringar

Fack 54

Olav Brystorp oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3036201
3034113
3032847
950
3032847
3029014

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.