Pinnsoffa Florett

437045

SOFFA "Florett", AB Bröderna Wigells stolfabrik, omkring 1900-talets mitt, längd ca 133 cm

Slitage, senarebemålning

Rum 18

Pinnsoffa Florett

Budhistorik (23 bud)
3044822
2 600
3044818
2 400
3044815
3041862
3041862
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.